Thursday the 12th - Custom text here - Hostgator Coupon
  • Zaspokoimy ciekawość każdego malucha....

  • Przeniesiemy Twoje dziecko w krainę fantazji...

  • Nie zapomnimy o rozwoju fizycznym...

  • Dobrze przygotujemy do szkoły....

  • Zadbamy o jego zdrowie....

  • Dbamy aby nasze maluchy w ciekawy sposób poznawały świat...

W ramach obchodów setnej rocznicy  Odzyskania Niepodległości w naszym przedszkolu odbyły się imprezy upamiętniające to ważne wydarzenie. Odbył się Festiwal Piosenki Patriotycznej.Warsztaty z rodzicami poświęcone na wykonanie kokard  biało czerwonych podczas , których dzieci zaprezentowały popularne pieśni patriotyczne i tańce narodowe. Uroczysty apel podczas którego dzieci odśpiewały IV zwrotki Hymnu Narodowego i zaprezentowały inscenizacje o charakterze patriotycznym. Najstarsze grupy uczestniczyły w prelekcji na temat Niepodległości , którą poprowadził absolwent naszego przedszkola Kacper K. ze Szkoły Podstawowej nr 29 uczeń klasy VIII

Zapraszamy do oglądania fotorelacji na stronie głównej.

Relacje z działań w ramach projektu edukacyjnego "Polska moja ojczyzna " znajdują się na stronie głównej Aktualnie w Żaczku. Zapraszamy do oglądania.

Część Rady Pedagogicznej brała udział w 13 Forum Wychowania Przedszkolnego w Krakowie. Podczas Forum nauczycielki uczestniczyły w warsztatach poświęconych obchodom Rocznicy Odzyskania Niepodległości:" Śpiewem i tańcem kocham Cię, Polsko!"( Monika Kluza), "Pokoloruj Polskę" ( Gabi Mrozicka), "Polskie pląsy"(Julita Jamza-Szik). Nowe treści i metody poznane w Krakowie wzbogaciły warsztat pracy w naszym przedszkolu.

Reprezentanci naszego przedszkola wraz z rodzicami przybyli na stadion w Kortowie aby wziąć udział w V biegu uniwersyteckim. W tym roku bieg był pod hasłem " Dla Niepodległej". Nasze przedszkolaki dzielnie przebiegły wyznaczoną trasę i zdobyły okolicznościowe medale.

Projekt edukacyjny - Polska moja Ojczyzna

Gościmy

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.