Tuesday the 15th - Custom text here - Hostgator Coupon
  • Zaspokoimy ciekawość każdego malucha....

  • Przeniesiemy Twoje dziecko w krainę fantazji...

  • Nie zapomnimy o rozwoju fizycznym...

  • Dobrze przygotujemy do szkoły....

  • Zadbamy o jego zdrowie....

  • Dbamy aby nasze maluchy w ciekawy sposób poznawały świat...

 Zabawa jest podstawową działalnością dziecka w przedszkolu, poprzez zabawę dzieci uczą się i poznają otaczający je świat. Nasze przedszkolaki poznawały różne zawody, które wykonują rodzice. W trakcie poznawania współczesnych zawodów, odwiedziły Zakład krawiecki, obserwowały jak powstają ubrania, zabawiły się w projektantów mody. Projekty autorstwa dzieci zostały zaprezentowane podczas przedszkolnego pokazu mody. Mama Malwinki z gr V odwiedziła dzieci z pogadanką i akcesoriami fryzjerskimi przybliżając dzieciom zawód fryzjera. W naszym przedszkolu można obejrzeć wystawę poświęconą ginącym zawodom.

 

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.